pergel terazi hukuk logo

İnşaat Hukuku konusunda bir probleminiz var ve harekete geçmeden önce bilgi almak istiyorsunuz.

İnşaat davaları ve İnşaat Hukuku problemleri bir çok mühendislik branşında teknik  bilgi gerektirmektedir. Aynı şekilde bir İnşaatın fizibilite, ihale, sözleşme, yapım ve sona erme süreci de farkında olmadan Hukuki Olayların meydana gelmesine neden olmaktadır.

İnşaat davaları ve inşaat hukuku ile ilgili bir çok konuyu bu sitede bulabilir danışabilir veya sorabilirsiniz. Değerli bilgilerinizi bize yazarak bir çok mecrada paylaşılmasında katkıda bulabilirsiniz. Özellikle Kentsel dönüşüm ile ilgili çok detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bu web-sitesi eskiden İnşaat Mühendisliği ve Müteahhitlik yapmış bugün ise Hukuk alanında faaliyet gösteren bir Avukat tarafından hazırlanmıştır.

Sitedeki bilgiler salt hukuk dili ile değil, İnşaat sektöründe faaliyet gösterip, bu alanda Hukuki problemleri olan herkes için sade bir dil ile hazırlanmıştır.

Aramak istediğiniz bilgiyi aşağıdaki Ara butonundan bulabileceğiniz gibi iletişim formu aracılığıyla bize yazabilirsiniz.

Sitedeki Hukuki bilgi ve paylaşımlar yorum ve yüzeysel bilgi niteliğindedir. Güncel olmayabilir mevzuat değişmiş olabilir. Eğer bu alanda Hukuki problem yaşıyorsanız mutlaka Avukata danışınız.

Sitenin amacı sektörün ve sektör çalışanlarının, problemlerini gündeme getirmek çözüm önerileri sunarak insanların bilgi paylaşımı sağlayabileceği bir platform oluşturmaktadır.

Sitedeki bilgiler ile ilgili sorumluluk kabul edilmemektedir. Hiç bir şekilde avukatlık vekalet ilişkisi kurulmasını sağlamaz.

[ninja_form id=2]