Bu web sitesi yalnızca genel bilgi sağlamak üzere tasarlanmış olup, içeriğinin Türkiye Barolar Birliği tarafından yayımlanan Mesleki Kurallar ve Reklam Yasağı Hakkındaki Yönetmeliğe uygun olması amaçlanmıştır.

Bu sitede yer alan gerek hukukigerek inşaat alanındaki bilgiler geneldir, resmi bir tavsiye anlamına gelmez, bilgilerin ziyaretçi tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek olumsuzluklardan ofisimiz sorumlu değildir.

Bu sitenin bilgi alma anlamında kullanımı veya e- mail aracılığı ile iletişime geçmek de dahil, ziyaretçi ile büromuz arasında avukat – müvekkil ilişkisi tesisi anlamında yorumlanamaz.

İşbu web sitesinde ya daişbu siteyle bağlantılı olan başka bir web sitesinde sunulan bilgilerin doğruluğu, bütünlüğü veya güncelliği konusunda açık veya zımni herhangi bir taahhütte bulunulmamıştır. 

İşbu sitede yer alan veri ve/veya bilgilerin kaynak gösterilmeksizin, kopyalanması, herhangi bir şekilde yayımlanması, çoğaltılması ve sair şekilde kullanılması yasaktır.

İşbu sitede yer alan veri ve/veya bilgileri önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı olarak yayından kaldırma ya da değiştirme hakkını saklı tutmuştur.

Siteyi kullanan tüm ziyaretçiler, yukarıda yazılı şartları kabul etmiş sayılırlar.